Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zadzwoń do naszego przedstawiciela » tel. ☎ 726 031 021 ☎

Nasza firma zajmuje się również profesjonalnym malowaniem elewacji. Stosujemy metodę tradycyjną (za pomocą wałków) lub metodę natrysku hydrodynamicznego.

Wykonujemy wysokościowe malowanie elewacji  wszelkiego typu (tynk, beton, blacha, drewno).
Malujemy elewacje wykorzystując metody natrysku hydrodynamicznego, w razie konieczności malujemy ściany tradycyjnymi metodami.
Nasze prace wykonujemy z rusztowania lub w razie konieczności metodą dostępu linowego.

Pośród farb przeznaczonych do malowania elewacji najczęściej wykorzystuje się następujące:

- Farby akrylowe - mają dobrą przyczepność do podłoża. Sprawdzają się również przy malowaniu tynków odnawianych. Są wodorozcieńczalne, trwałe, odporne na ścieranie i łatwo się nimi maluje. Należą do najpopularniejszych farb elewacyjnych.
- Farby silikatowe - inaczej nazywane krzemianowymi. Mają ograniczoną kolorystykę, a maluje się nimi podłoża mineralne. Świetnie się trzymają. Są odporne na czynniki atmosferyczne.
- Farby silikonowe – spoiwem w tych farbach jest żywica. Powłoka, jaką tworzą, świetnie chroni przed wnikaniem wody, ale pozwala na „oddychanie” ścian. Mają również bardzo cenioną właściwość, a mianowicie to, że nie przywiera do nich brud, ani kurz. Oczyszczają się właściwie same dzięki opadom deszczu. Mają bogatą paletę barw.
- Farby lateksowe – tu natomiast spoiwem jest żywica lateksowa lub żywica akrylowa. Właściwości są zbliżone do tych, jakie mają farby akrylowa, ale przewagą jest większa elastyczność. Mają lepszą siłę krycia i większą odporność na ścieranie.

 

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

ALPROOF

Usługi wysokościowo-budowlane Jarosław Dolecki
 
99-300 Kutno
ul. Sadowa 37
tel. 726 031 021
email: info@alproof.pl
www.alproof.pl