Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zadzwoń do naszego przedstawiciela » tel. ☎ 726 031 021 ☎

Mycie dachów

Wykonujemy profesjonalne usługi mycia i czyszczenia pokryć dachowych. Jeśli chcesz, aby Twój dach nabrał dawnego koloru i blasku, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Myjemy dachy wykonane z:

- dachówki ( ceramicznej, betonowej),

- blachodachówki,

- onduliny,

- gontów bitumicznych.

Powierzchnie dachów myte są wodą pod bardzo wysokim ciśnieniem, co pozwala usunąć większość zabrudzeń atmosferycznych. Do silnych zabrudzeń dobieramy odpowiednie środki chemiczne wspomagające proces czyszczenia.

dach1

 

Mycie elewacji

 Z biegiem czasu, na powierzchni tynku powstają zabrudzenia atmosferyczne, które psują estetykę naszego domu.

Oferujemy  Państwu możliwość powrotu do pierwotnego wyglądu poprzez wysokociśnieniowe mycie elewacji.

Myjemy elewacji wykonane z:

- wszelkiego rodzaju tynków ( silikonowych, mineralnych, silikatowych, malowanych farbami elewacyjnymi, itp.),

- klinkieru, kamienia, piaskowca,

- blach stalowych.

Powierzchnie elewacji myte są wodą pod ciśnieniem, dobranym do rodzaju elewacji, tak aby nie zniszczyć jej powierzchni. Do usuwania, cieżkich i starych zabrudzeń stosujemy odpowiednio dobrane środki chemiczne wspomagające proces czyszczenia.

elewacja

 Mycie kostki brukowej

Zabrudzona kostka brukowa przed domem to problem wielu z nas. Zazielenienie, brud, rośliny rosnące w fugach. Dokładne oczyszczanie kostki brukowej i to zasadniczy element przydomowych prac porządkowych ,wpływający na estetykę naszego miejsca zamieszkania.

Wykonujemy profesjonalne usługi mycia, impregnowania i malowania kostki brukowej.

Samemu trudno jest poradzić sobie z ciężkimi zabrudzeniami, takimi jak plamy oleju lub zanieczyszczenia z mchu lub trawy. Przy pomocy specjalnych preparatów chemicznych możemy usunąć między innymi plamy po oleju silnikowym lub innch substancjach ropopochodnych.

kostka 1 kostka 2

 

 Malowanie dachów

 Wykonujemy profesjonalne usługi malowania dachów pokrytych:

- blachą i blachodachówką,

- dachówką ceramiczna.

Malowanie dachu można przeprowadzić różnymi sposobami. Do najczęściej stosowanych technik należą malowanie wałkiem lub pędzlem bądź malowanie natryskowe. Przed prystąpieniem do malowania należy dokłądnie oczyścić dach, usunąć wszelkie miejsca korozji, łuszczącą się farbę oraz odtłuścić jego powierzchnię.

Z powodu wygody, wydajności, precyzji i jakości nakładanej warstwy najczęściej stosujemy malowanie hydrodynamiczne, zwane potocznie malowaniem natryskowymUżywamy do tego wysokiej jakości agregatu malarskiego.

Bardzo ważne jest również dobranie odpowiedniej farby do danej powierzchni, w tym też Ci pomożemy.

malowanie dachu 1

 

 Malowanie elewacji

 Z biegiem czasu, pod wpływem promieniowania UV i czynników atmosferycznych elewacja naszego domu traci kolor, brudzi się. Mycie elewacji nie zawsze może przywrócić jej pierwotny wygląd. Należy ją wtedy pomalować.

Swiadczymy kompleksowe usługi malowania nowych elewacji oraz renowację starych elewacji. Wykorzystujemy metodę natryskową oraz metodą tradycyjną, czyli malowanie wałkami.

Rodzaje używanych farb w malowanych przez nas elewacjach:
  • - akrylowe
  • - silikatowe / krzemianowe
  • - polikrzemianowe
  • - silikonowe

 

Przed przystąpieniem do malowania elewacji, jej powierzchnia musi być dokładnie umyta przy pomocy urządzenia wysokociśnieniowego, a zagruntowana, co wpływa na lepszą przyczepność i krycie farby.

Odśnieżanie dachów

Nasza firma zajmuje się odśnieżaniem dachów płaskich hal przemysławych, sklepów, magazynów.

Do odśnieżania wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, dbamy o bezpieczeńśtwo, nasi pracownicy mają aktualne pozwolenia do pracy na wysokościach.

Odśnieżanie dachu jest obowiązkiem zarządcy. To on powinien wiedzieć, jaka pokrywa śnieżna jest niebezpieczna dla budynku. I to na niego inspektor nadzoru budowlanego może nałożyć karę za stwarzanie zagrożenia.

Zgodnie z art. 91a ustawy Prawo Budowlane właściciel lub zarządca obiektu budowlanego, który niewłaściwie utrzymuje i użytkuje obiekt lub nie zapewnia bezpieczeństwa użytkowania obiektu budowlanego podlega grzywnie nie mniejszej niż 100 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. 

 odsniezanie1

Renowacje ogrodzeń

Ogrodzenia z biegiem czasu poddają się procesą starzenia. Murki i klinkier się brudzą, elementy metalowe rdzewieją, drewno atakują porosty i grzyby. Proste prace malarskie, mycie wysokociśnieniowe, wymiana przęseł, zdecydowanie poprawi jego wygląd.

Oferujemy kompleksowe renowacjie ogrodzeń polegające na myciu wysokociśnieniowym, usuwaniu wykwitów solnych, malowaniu przęseł, zakładaniu płytek klinkierowych, wymianie całych przęseł. Posiadamy własny warsztat w którym świadczymy usługi spawalnicze, możemy stworzyć wybrany przez Państwa wzór.

ogrodzenie1

ogrodzenie2

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

ALPROOF

Usługi wysokościowo-budowlane Jarosław Dolecki
 
99-300 Kutno
ul. Sadowa 37
tel. 726 031 021
email: info@alproof.pl
www.alproof.pl