Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zadzwoń do naszego przedstawiciela » tel. ☎ 726 031 021 ☎

Jeśli zauważyłeś że Twój dach wymaga umycia, dobrze trafiłeś.

Po co i dlaczego myć dach?

 Możemy wyróżnić dwa podstawowe rodzaje zabrudzeń pokrycia dachowego:

- zabrudzenia atmosferyczne, unoszące się w powietrzu i osiadające na dachu ( kurz, pył, sadza),                                                                                                                                                          - zabrudzenia biologiczne, organizmy żywe rozwijające się z biegiem czasu na poszyciu dachu (mchy, porosty, grzyby).

Pierwszy rodzaj zabrudzeń nie jest bardzo groźny, lecz w znaczący sposób wpływa na estetykę naszego domu. Zdecydowanie groźniejsze są zabrudzenia biologiczne.Organizmy żywe rozwijając się na dachu, wbijają swoje systemy korzenne w pory dachówki, powodując mikropęknięcia.Długotrwałe działanie takich organizmów może prowadzić do niszczenia struktury dachówki, a w dalszej konsekwencji do jej pękania. Również sam wygląd zielonej, brudnej dachówki nie należy do pożądanych.

Potrafimy w skuteczny sposób pozbyć się każdego rodzaju zabrudzenia.

Wykonujemy profesjonalne usługi: mycie i czyszczenie dachu, pokrycia dachowego. Jeśli chcesz, aby Twój dach nabrał dawnego koloru i blasku, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Myjemy dachy wykonane z:

- dachówki ( ceramicznej, betonowej),

- blachodachówki,

- onduliny,

- gontów bitumicznych.

Powierzchnie dachów myte są wodą pod bardzo wysokim ciśnieniem, co pozwala usunąć większość zabrudzeń atmosferycznych. Do silnych zabrudzeń dobieramy odpowiednie środki chemiczne wspomagające proces czyszczenia.

W przypadku zabrudzeń atmosferycznych nasza praca polega na umyciu pod wysokim ciśnieniem powierzchni dachu. Jeśli zabrudzenia są trudne do usunięcia, stosujemy odpowiednio dobraną chemię skutecznie usuwającą wszelkie zabrudzenia.

W przypadku zabrudzeń biologicznych nasza praca polega na rozpyleniu na powierzchni dachu preparatu biobójczego, który skutecznie zneutralizuje wszystkie organizmy żywe. Po upływie 24h, przystępujemy do właściwego mycia dachu pod wysokim ciśnieniem.

Wszystkie prace prowadzimy technikami alpinistycznymi z wykorzystaniem lin i uprzęży, tak aby zapewnić pełne bezpieczeństwo pracy.

 

dach1

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

ALPROOF

Usługi wysokościowo-budowlane Jarosław Dolecki
 
99-300 Kutno
ul. Sadowa 37
tel. 726 031 021
email: info@alproof.pl
www.alproof.pl